Akcesoria do telefonów Rugged Phones - Pancerne telefony RUGGED odporne na upadek, wodę i pył do pracy w ekstremalnych warunkach

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Modele

Akcesoria do smartfonów marki Rugged Phones

Do każdego modelu można dokupić folię ochronną ekranu. Folie są dedykowane do konkretnego modelu dlatego zawsze należy przy zamówieniu określić model telefonu. Folie zabezpieczają dodatkowo ekran przed stłuczeniem i porysowaniem. Ekran pokryty folią również można łatwiej wyczyścić, zmniejszają się odbicia i refleksy świetle oraz poprawia kontrast.

Uchwyt samochodowy do smartfonów RUGGED PHONES.  Uchwyt ma silną przyssawkę którą mocujemy do szyby pojazdu. Przegub  kulowy pozwala ustawić telefon w pozycji pionowej lub poziomej oraz  uzyskać wymagane nachylenie.

Zasilacz samochodowy dedykowany do smartfonów RUGGED  PHONES. Wydajność zasilacza jest dostosowana do smartfonów Rugged  Phones. Ponieważ smartfony Rugged Phones wymagają różnych konektorów,  prosimy za każdym razem podać model telefonu aby otrzymać właściwy  zasilacz.

Uchwyt  samochodowy z zintegrowaną ładowarką bezprzewodową Qi dedykowany do  smartfonów RUGGED PHONES z funkcją takiego ładowania (M8 Qi). Uchwyt  jest dostosowany do smartfona z regulacją uchwytu w obydwu kierunkach.  Uchwyt możemy zamocować przyssawką do szyby lub do kratki nawiewu. W  komplecie jest również zasilacz do gniazda zapalniczki.
 
Copyright RUGGED PHONES 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego