Wydarzenia i nowości RUGGED PHONES - Pancerne telefony RUGGED odporne na upadek, wodę i pył do pracy w ekstremalnych warunkach

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

ZAPRASZAMY NA GO ACTIVE SHOW 2017

ZAPRASZAMY na targi GO ACTIVE SHOW - w dniach 21 - 23 kwietnia 2017 roku w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Nasze produkty będą mogli Państwo obejrzeć na stoisku firmy BMF.

WARSAW INDUSTRY WEEK 2016

ZAPRASZAMY na TARGI INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ PRZEMYSŁOWYCH - w dniach 7 - 9 Listopada 2016 roku w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Nasze stoisko numer C22 mieści się w Hali F.

Męska Rzecz 2016

Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na największej imprezie dla mężczyzn organizowanej w Polsce..

Zapraszamy powtórnie w przyszłym roku.

Zapraszamy na MOBILITY DAYS 2016.

W dniach 21-22 października zapraszamy na targi MOBILITY DAYS 2016 w Warszawie. Na tym evencie zaprezentujemy m.in. najnowszy smartfon RUGGED PHONES A20. Zapraszamy na nasze stoisko numer B54.

Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy na IV Targi Logistyki Służb Mundurowych.

Zapraszamy w dniach 10-11 maja 2016 do Łodzi na IV Targi Logistyki Służb Mundurowych (Hala Expo Łódź al. Politechniki 4). Na imprezie pokażemy najnowszy model RUGGED PHONES V10. Przygotowujemy również konkurs z nagrodami.

Serdecznie zapraszamy.

Test RUGGED PHONES Q7+pod stopą słonia.

Telefon RUGGED PHONES Q7+ został przetestowany przez słonia! "Początkowo chcieliśmy aby słoń nadepnął smartfona, jednak ten zdecydowanie bardziej chciał 'spróbować' jak smakuje urządzenie - w efekcie czego cały smartfon był mocno pośliniony więc wyczyściliśmy go w naczyniu z wodą do mycia rąk."


Nowy model serii RUGGED PHONES M8 z funkcją ładowania bezprzewodowego i  LTE.

W ofercie pojawił się nowy model serii RUGGED PHONES serii M8. Teraz  przeszedł gruntowną modernizację. Zmienił się procesor na nowszy i  bardziej oszczędny; system android 5.1 również ma wpływ na dłuższy czas  pracy na baterii; mamy do dyspozycji większą pamięć; tylny aparat ma  teraz 13 MPix; telefon obsługuje LTE/4G; pozostał system ładowania  bezprzewodowego QI.

Uchwyt samochodowy dla RUGGED PHONES M8 z funkcją ładowania bezprzewodowego.

W  samochodzie często smartfon Rugged Phones M8 jest wykorzystywany jako  nawigacja. Wtedy jest wymagane podłączenie go do zasilacza, ponieważ  bateria jest szybko rozładowywana. Niestety podłączanie zasilania jest  niewygodne a w smartfonach rugged przeszkadza dodatkowo korek  zabezpieczający port.
Teraz do smartfon RUGGED PHONES M8 można zamówić uchwyt z ładowarką bezprzewodową Qi. Uchwyt można zamocować  do szyby lub kratki wentylacyjnej. W komplecie otrzymuje się również  elementy mocujące kabel zasilacza oraz sam zasilacz samochodowy.

Teraz Rugged Phones w sklepach sieci Kolter - Bron.pl i Hobby4Men

Obecnie  oprócz sieci Militaria.pl smartfony rugged są dostępne w sieci sklepów  firmy Kolter. Oferta obejmuje salony bron.pl i Hobby4Men m.in we  Wrocławiu. Niezależnie od sklepów stacjonarnych zakupów można dokonać  przez sklep on-line www.bron.pl


EUROPOLTECH 2015

Na Warszawskich targach EUROPOLTECH 2015 w dniach 15-17 kwietnia zaprezentowaliśmy całą rodzinę smartfonów RUGGED PHONES. Były również prezentowane nowości - najnowszy model Rugged Phones Q7. Można było obejrzeć róże inne rozwiązania np. POWER BANK'i o dużej wytrzymałości RUGGED.

Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na targach EUROPOLTECH 2015.

Zapraszamy 27-29 marca 2015 na Międzyna rodowe Targi Turystyki w Katowicach GLOBALNIE

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyki, SPA, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBALNIE w dniach 27-29 marca 2015 w Katowicach - Centrum Targowe FairExpo (Dawniej tereny Międzynarodowych Targów Katowickich Sp. z o.o.) ul. Bytkowska 1B, 40-955 Katowice. Na stoisku nr 95 pokażemy nasze smartfony a dla goście będą mogli skorzystać z jazdy próbnej pojazdem elektrycznym samopoziomującym VELEX

RUGGED PHONES M8 w testach ARSENAŁ

Redakcja  miesięcznika Arsenał testowała smartfon RUGGED PHONES M8. W wydaniu  grudniowym można przeczytać opinię o tym "pancernym" smartfonie.  Zapraszamy do lektury.
Przeczytaj artykuł o M8 w grudniowym Arsenale.

Wydarzenie  Mobility Reseller Days 2014 dobiegło do końca z sukcesem. Goście mieli  okazję zobaczyć wiele zapowiadanych nowości co jest bardzo ważne przed  nadchodzącym czwartym kwartałem.

Podczas  imprezy Mobility Resleller Days firma BMF zaprezentowała smartfon  rugged marki RUGGED PHONES jak i TOUGHPHONE. Goście mogli oglądać  wszystkie modele z rodziny RUGGED PHONES. Model Rugged PHONES A8 był  zanurzony w rurze z wodą, a goście imprezy mogli do niego zadzwonić aby  potwierdzić jego działanie. Dwudniowy test zanurzeniowy przeszedł  bezawaryjnie potwierdzając szczelność konstrukcji.

"Pięciu i rdzeń (a nawet cztery) pancernych" smartfonów w magazynie LOGO

Redakcja miesięcznika LOGO testowała 5 wytrzymałych smartfonów. W wydaniu grudniowym można przeczytać wnioski po testach między innymi w basenie.
Przeczytaj artykuł w grudniowym magazynie LOGO.

Targi wojskowe MSPO 2014 i targi logistyki LOGISTYKA 2014.

Na stoisko firmy BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego zostały  zaprezentowane wszystkie obecnie oferowane smartfony marki Rugged  Phones. Model Rugged Phones M8 był zanurzony w rurze napełnionej wodą.  Zwiedzający mogli zadzwonić na ten telefon aby sprawdzić czy działa.  Dziennie ponad 150 osób testowała czy zanurzenie nie uszkodziło  prezentowanego modelu Rugged Phones M8.

 
Copyright RUGGED PHONES 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego